Staż? i Pracę Masz! - program stażowy dla studentów UTP

STAŻ? I PRACĘ MASZ! –program stażowy dedykowany studentom 7 kierunków Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

PO WER – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jednostka realizująca: Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej i Wydział Rolnictwa i Biotechnologii

Celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych oraz pewności siebie na rynku pracy u studentów 7. kierunków Uniwersytetu Technologiczno–Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Programem płatnych staży krajowych objętych zostanie 96 studentów studiów stacjonarnych I stopnia z naborów 2015/16 i 2016/17 z następujących kierunków studiów:

z Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii:

• technologia żywności i żywienie człowieka (technologie produktów roślinnych i technologie produktów zwierzęcych)
  • rolnictwo
  • biotechnologia
  • architektura krajobrazu

z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej:

• technologia żywności i żywienie człowieka (inżynieria żywności)
  • analityka chemiczna i spożywcza
  • technologia chemiczna

w wymiarze:

• 76 osób – 120 h/os.
  • 20 osób – 360 h/os.

Okres realizacji: od 2018-01-02 do 2019-11-30

Całkowita kwota projektu wynosi: 504 900,00 zł

Koordynator projektu WRiB: dr inż. Dorota Wichrowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Regulamin i dokumenty do pobrania: