WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

W środę – 18 grudnia na naszym Wydziale odbyło się kolejny raz Wspólne Kolędowanie. Swoją obecnością zaszczycili nas pracownicy, emeryci WRiB oraz liczna grupa studentów, również przebywających na naszym Wydziale z programów Erasmus + i POWER. Spotkanie poprzedzone było wystawą "Moje hobby i życiowe pasje", na której pracownicy, absolwenci i studenci naszego Wydziału podzielili się z nami swoimi zainteresowaniami. Można było dowiedzieć się ciekawostek o kaktusach, miodzie i herbatkach ziołowych, a także obejrzeć prace artystyczne rękodzielnictwa.

Natomiast w śpiewaniu kolęd tradycyjnie wsparł nas Chór Akademicki, który przyczynił się do pięknej oprawy naszego spotkania - Kochani BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!!!!

Było prawdziwie świątecznie. Na stole pojawiły się pierogi, paszteciki i barszczyk, a śpiew połączony był z konkursem i degustacją ciast upieczonych przez niektórych naszych Gości.

W konkursie "Najlepsze ciasto" kolejny już raz wygrała Katedra Mikrobiologii i Technologii Żywności, pozostałe ciasta zdobyły również dużo punktów, co świadczyło o ich przepyszności. Nagrodami były, jak co roku gwiazdy betlejemskie. Gratulujemy Wszystkim!

Jeszcze raz składamy Wszystkim Świąteczne Życzenia i do zobaczenia w przyszłym roku!