Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016


17 listopada 2016 r. w godz. 10:00 – 15:00 zapraszamy do Hali Łuczniczka w Bydgoszczy, gdzie odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016. Organizatorem targów jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy. W tym roku na targach zagości ponad 80 wystawców. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z profilem firm, preferencjami dotyczącymi pracowników i ofertami pracy. Podczas targów nie zabraknie również praktycznych warsztatów podnoszących kompetencje zawodowe pracowników w tym m. in. :

  • Biznesowy savoir-vivre czyli co musisz wiedzieć rozpoczynając karierę zawodową. - Warsztat poprowadzi Agnieszka Lepsik, Vendor Coordinator w SDL Poland.
  • Najbardziej znany sekret marketingu – NETWORKING. - Zajęcia poprowadzi zaproszony ekspert Maciej Świerczyński, Dyrektor Regionalny BNI Kujawsko-Pomorskie, prezes zarządu NETWORKWAY, wykładowca na WSB, członek konwentu seniorów SFBCC, mentor w AIP, absolwent UTP.
  • Spotkanie z Przedsiębiorczością. - Szkolenie przygotowane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego 

Wydarzenie adresowane do osób, które dopiero zamierzają założyć własną działalność, ale także przedstawicieli MŚP i dużych firm. Podczas spotkania z ekspertami będzie można się dowiedzieć, m. in, skąd pozyskać fundusze na rozwój działalności i gdzie szukać wsparcia dla innowacyjnych rozwiązań.

Lista Wystawców